IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Inayyat

Go down 
AutorWiadomość
Ragnarr Blóðørn
Król
Król
avatar

Liczba postów : 222
Join date : 24/11/2016

Dane Postaci
Energia:
86/105  (86/105)

PisanieTemat: Inayyat    Sob Lis 26, 2016 6:14 pm

Rodzaj stada: Złe

Król: Anubis Na'men
Królowa: Obecnie brak


 • Mimo, że Inayyat jest stadem złym, to jednak nie budzi takiego respektu jak Hiraeth, głównie ze względu na swoje skrajnie szowinistyczne poglądy i dość oryginalne podejście do systemu stadnego. Członkowie innych stad nieczęsto podśmiewują się z nich, uważając członków Inayyatu za dziwaków.

 • Stado ma rolę drugorzędną, pierwsze skrzypce zaś gra troska o samego siebie i egoistyczne myślenie mające na celu spełnienie własnych zachcianek i marzeń.

 • W grupie panuje hierarchia, jednakże nie tyczy się ona klaczy, które zawsze są klasyfikowane w niej niżej od ogiera, bez względu na posiadaną przez nie rangę. System ma więc znaczenie jedynie w relacjach między samcami. Hierarchia samic jest więc oddzielna, gdzie najwyższa w hierarchii klacz jest niżej od samca znajdującego się w niej najniżej.

 • Ogiery należące do stada mają możliwość posiadania sług, o ile sami je złowią. Takowymi mogą być jedynie dorosłe klacze. Sługę można także otrzymać w dowód uznania od władcy bądź innego ogiera. Należy jednak pamiętać, że jeśli ktoś nie potrafi kontrolować swej podległej klaczy, może mu ona zostać odebrana. Sługa może być w każdej chwili zwolniona ze swojej uniżonej funkcji za dobre sprawowanie przez władcę Hiraethu bądź ogiera, któremu podlega na rzecz zostania pełnoprawnym członkiem stada. Sługi w Inayyacie nie mogą być wykorzystywane w celach prokreacyjnych bądź procesach im podobnych, jednakże nie prowadzących do powstania potomstwa gdyż nie powierza im się wystarczająco wielkiego zaufania, by zaryzykować, że klacze - mogące się chcieć zemścić na panującym nad nimi ogierze - będą się opiekować potomstwem samców.

 • Klacze nie mają prawa mieć potomstwa z ogierami spoza Inayyatu, jednakże w tym wypadku panuje równość - ogiery z tego stada także nie są do tego uprawnione. Dla stada niezwykle istotna jest czystość krwi, której pilnie strzegą. Jedynym wyjątkiem od tej zasady jest sytuacja, gdy klacz z Inayyatu zostanie porwana zaś jej źrebię powstanie w wyniku gwałtu przez porywacza.

 • Gwałty na klaczach z innych stad wykonywane przez członków Inaayatu będą karane kastracją (!)


 • Słowo władcy jest niezwykle ważne, chociaż nie raz zdarzają się przykłady niesubordynacji spowodowane egoistycznymi dążeniami członków Inaayatu.

 • Władczyni nie ma żadnej władzy i jest równie ważna co reszta stadnych klaczy. To oficjalna, polityczna partnerka władcy rodząca mu królewskie potomstwo ( książę/księżna ). Po nastąpieniu nowej władczyni źrebięta starej tracą tytuł księżnej/księcia.


Zadania niezbędne do awansowania ze "Zwykłego Konia" na pierwszą rangę danej specjalizacji ( kapłana/wojownika/medyka ):

 • Założenie własnej siedziby w odpowiednim dziale.
 • Odwiedzenie Doliny Freji.
 • Skuteczna obrona przed drapieżnikiem.Nie obowiązuje to koni które dołączyły do stada jako sługi - po zyskaniu wolności od razu zyskują rangę pierwszą bądź drugą ( licząc od dołu ) danej profesji. To samo tyczy się źrebiąt po tym, jak dorosną.


Ród Rządzący: ród Na'men
Król od którego pochodzi ród: Anubis Na'men
Kogo zalicza się do rodu: księżne/książęta - potomkowie władcy i obecnej królowej oraz ich potomkowie.
Tworzenie imienia:
Po narodzeniu się bezpośredniego potomka Króla i obecnej Królowej imienia dodaje się końcówkę "Na'men", czyli: Anubis+Na'men= Anubis Na'men Jeśli jednak narodzi się potomek który nie będzie bezpośrednio spokrewniony (nie będzie synem/ córką) z obecnym władcą, ale w go żyłach będzie choć kropla krwi władcy, może przyjąć końcówkę "Na' "+ jakiekolwiek słowo w języku arabskim (!)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://andalusia.forumpolish.com
 
Inayyat
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Andalusia  :: Początek :: ABC :: Stada-
Skocz do: