Andalusia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Indigo szuka wrażeń

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Indigo
Samotnik
Samotnik
Indigo


Liczba postów : 18
Join date : 10/01/2017

Indigo szuka wrażeń  Empty
PisanieTemat: Indigo szuka wrażeń    Indigo szuka wrażeń  EmptyWto Sty 10, 2017 6:36 pm

Witam. cheers
Poszukuję jakiejś osóbki, która zaangażuje się głębiej w jakąś fabułę o wspólnie ustalonym temacie. Wolałabym coś więcej niż tylko spotkanie na łące i pogawędki typu: "o hej, co tam, no elo, ładna pogoda". Nie twierdzę, że ja jestem jakimś mistrzem pióra i nie o to mi chodzi. Bardziej o coś pełnego fajerwerek. JEŚLI KTOŚ ZROZUMIAŁ TO NICE.
Takie trudne sprawy, szkoła, szpital i słoiki. XD W sumie to mam pustkę w głowie.
Pozdrawiam - Aloha!

Powrót do góry Go down
Anubis Na'men
Król
Król
Anubis Na'men


Liczba postów : 68
Join date : 08/12/2016

Dane Postaci
Energia:
Indigo szuka wrażeń  Left_bar_bleue100/100Indigo szuka wrażeń  Empty_bar_bleue  (100/100)

Indigo szuka wrażeń  Empty
PisanieTemat: Re: Indigo szuka wrażeń    Indigo szuka wrażeń  EmptyCzw Sty 26, 2017 2:05 am

Hah, jakby nie patrzeć kiedyś miałam wyjątkowo trudne sprawy. Może Fenek lub Anubis (niegdyś Cogu xD) na coś ?
Powrót do góry Go down
Indigo
Samotnik
Samotnik
Indigo


Liczba postów : 18
Join date : 10/01/2017

Indigo szuka wrażeń  Empty
PisanieTemat: Re: Indigo szuka wrażeń    Indigo szuka wrażeń  EmptyCzw Sty 26, 2017 9:52 pm

Oooooo! Wreszcie jakiś odzew, witaj dobry duchu! Very Happy Bardzo chętnie, a masz może jakiś scenariusz?
- bo tu słabo, u mnie w głowie -

EDIT
Meybi, bejbi dojdzie do stada niebieskich (smerfnie) i zacznie starać się o bycie doradcą, czy coś. Albo coś równie innego, co zrodzi się w twej głowie.
Powrót do góry Go down
Anubis Na'men
Król
Król
Anubis Na'men


Liczba postów : 68
Join date : 08/12/2016

Dane Postaci
Energia:
Indigo szuka wrażeń  Left_bar_bleue100/100Indigo szuka wrażeń  Empty_bar_bleue  (100/100)

Indigo szuka wrażeń  Empty
PisanieTemat: Re: Indigo szuka wrażeń    Indigo szuka wrażeń  EmptyPią Sty 27, 2017 7:19 pm

Kk, to w fabulce czy po prostu dodać xD
Powrót do góry Go down
Indigo
Samotnik
Samotnik
Indigo


Liczba postów : 18
Join date : 10/01/2017

Indigo szuka wrażeń  Empty
PisanieTemat: Re: Indigo szuka wrażeń    Indigo szuka wrażeń  EmptyPią Sty 27, 2017 7:23 pm

W fabule. Very Happy Piszę posta właśnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Indigo szuka wrażeń  Empty
PisanieTemat: Re: Indigo szuka wrażeń    Indigo szuka wrażeń  Empty

Powrót do góry Go down
 
Indigo szuka wrażeń
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rolnik szuka... fabuły

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Andalusia  :: Początek :: Dla użytkowników :: Poszukiwania-
Skocz do: