Andalusia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nowy Rok #1

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Ragnarr Blóðørn
Król
Król
Ragnarr Blóðørn


Liczba postów : 222
Join date : 24/11/2016

Dane Postaci
Energia:
Nowy Rok #1 Left_bar_bleue86/105Nowy Rok #1 Empty_bar_bleue  (86/105)

Nowy Rok #1 Empty
PisanieTemat: Nowy Rok #1   Nowy Rok #1 EmptyNie Sty 01, 2017 11:09 pm

Z okazji Nowego Roku wraz z resztą administracji chciałabym wam życzyć spełnienia marzeń i mnóstwa weny, aby zarówno wasze forumowe jak i nieforumowe życie kwitło.
Niech 2017 okaże się lepszym rokiem niż poprzedni!


Z okazji Nowego Roku codziennie będzie ogłaszany nowy konkurs/quest, zaś po kilku dniach dla ich uczestników zostanie zorganizowana loteria, w której będzie można wygrać wszelakie potrzebne i niepotrzebne przedmioty dla waszych postaci, możliwe, że poza tym niemożliwe do zdobycia ( i bez pustych losów! )
1 wykonany quest/konkurs = 1 los


Zadaniem na 1 dzień roku jest napisanie listu do Nowego Roku z perspektywy waszej postaci ( Coś w rodzaju petycji listu do świętego Mikołaja ) i zamieszczenie tego w tym temacie.

Powodzenia!

PS: Ponieważ konkurs został ogłoszony dość późno, macie czas do 2.01.2017 roku do godziny 23:59, a nie do czasu ogłoszenia następnego konkursu/questa.
Powrót do góry Go down
https://andalusia.forumpolish.com
Garvaroth
Zwykły Rumak
Zwykły Rumak
Garvaroth


Liczba postów : 11
Join date : 29/12/2016

Nowy Rok #1 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Rok #1   Nowy Rok #1 EmptyPon Sty 02, 2017 5:44 pm

No, to będę pierwsza! :x

Najdroższy Czasie!
Z każdym dniem odczuwam coraz dotkliwiej, jak odbierasz mi życie. Każda minuta, a nawet każda sekunda, przybliża mnie do brutalnie przedwczesnej śmierci.
W końskim rachunku jeszcze daleko mi do starości, czymże jest jednak końskie istnienie w porównaniu ze smoczą niemal wiecznością? Zaprawdę, okrutnie zostałem ukarany.

Jednak najgorszym aspektem mojego obecnego położenia nie jest wizja rychłego końca - wszak i z krótkiego życia można uczynić coś wielkiego - lecz niemoc obecnej formy
i nieświadomość otoczenia. Moją osobę traktują jak równą sobie. Wydaje im się, że mogą mnie dowolnie ustawić w swojej śmiesznej hierarchii, że powinienem się jej podporządkować jak każdy inny koń. Niedorzeczność. Jestem smokiem. Jestem wielki. Jestem piękny. Jestem potężny. Jestem ponad nimi wszystkimi. Powinienem być darzony szacunkiem, uwielbiany... Powinienem być czczony! Tymczasem oni nie widzą nic. Są ślepi. Ciemna masa podążająca za swymi śmiesznymi przywódcami.
Istoty targane przez chuć jako zajęcza skóra rwana wilczymi kłami. Żałosne. Jestem ponad nimi.

Jeśli mógłbym chcieć czegoś prócz wieczności, byłaby to wieczna chwała. Potęga, która przetrwałaby w pamięci wielu dziesiątek końskich pokoleń.
Pragnę władzy, Nowy Roku. Daj mi ją.
Garvaroth
Powrót do góry Go down
theIOUapples
Zwykły Rumak
Zwykły Rumak



Liczba postów : 26
Join date : 29/12/2016

Nowy Rok #1 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Rok #1   Nowy Rok #1 EmptyPon Sty 02, 2017 6:42 pm


    01.02.2017, Andaluzja
    Najdroższy Pamiętniczku Nowy Roku!

    Patrzę ostatnio w gwiazdy i szukam mapy. Kiedyś umiałem to robić i pokazywała mi dokładnie to, co chcę. Cel, drogę. A te gwiazdy są jakieś inne, zimne, nieprzyjemne. Nie znam ich, to nie jest mój dom.
    Żaden z nich.

    Jestem ciekawy, czy to się pewnego dnia zmieni. Nastał Nowy Rok! Cieszmy się, radujmy. Myślę o Zvez każdego dnia, wiesz? Chociaż obiecywałem Ci, pamiętam to, o niej zapomnieć. Ile to było? Minęło już kilka miesięcy, a ja wciąż pamiętam. Może to prawda, że zmarli też mają wpływ na nasze życie, choć przecież nie można z nimi porozmawiać. A może tak się dzieje tylko wtedy, gdy jesteśmy zbyt słabi, by puścić w niepamięć.

    Mogłoby się wydawać, że miałem wszystko...

    Wiesz, że szczęście jest bardzo trudne?
    Przyznaję się z bólem, że o władzy myślę częściej niż o Zvez. Władza to głupota, najcięższe uzależnienie. Daje siłę... a jednak osłabia. Ciekawe! Świat jest pełen kontrastów. Kochałem swój złoty stołek dawno temu. Poważali mnie, a teraz jestem pomiotłą. Ciałem śmiertelnym trzeba zejść nisko, najniżej.

    Tak, tak, cytowałem, nie jestem na tyle wrażliwy, aby tworzyć maksymy.
    Czy koniecznie trzeba doświadczyć w życiu wszystkiego?
    Oni wszyscy działają mi na nerwy!

    Za dużo na tym świecie zła i złych koni, należy zmniejszyć populację. Im nas więcej, tym szybsza i bardziej spektakularna będzie nasza klęska. Rozważ to, Nowy Roku. Jakby co, mogę pójść na pierwszy ogień, byleby ktoś to pociągnął. Nie zależy mi.
    Muszę zaznaczyć, że nie dostałem nic pod choinkę. A stałem pod pewnym pięknym świerkiem kilka godzin, nawet jakieś piórka powpychałem, żeby ładniej było.

    Koniec świata byłby ciekawym prezentem. Ewentualnie może to też być jakaś miła kobyłka... albo nie kobyłka... Jestem otwarty na propozycje.
    Zimno tu. Oby tak dalej.

    Z pozdrowieniami,
    Salem


Powrót do góry Go down
Rivera
Zwykły Rumak
Zwykły Rumak
Rivera


Liczba postów : 6
Join date : 02/01/2017

Nowy Rok #1 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Rok #1   Nowy Rok #1 EmptyPon Sty 02, 2017 11:44 pm

Drogi Mikołaju!
Nazywam się Rivera i mam osiem lat.
Niedawno przybyłam do krainy zwanej Andalusią. Dołączyłam do stada i nawet nie wiem co powinnam dalej ze sobą zrobić. Życie moje jest pełne dziwnych wypadków. Na przykład dowiedziałam się, że w mojej nowej rodzinie klacz jest nikim. Bardzo mnie do zdziwiło, ale stwierdziłam, iż nie powinnam się przejmować - inni mają gorzej.
W kwestii tych innych. Proszę Cię - bo wiem, że jesteś w stanie tego dokonać - spraw, aby wszystkim wokół żyło się dobrze. Aby mężowie nie zdradzali żon, by żony nie zdradzały mężów, by dzieci kochały swoich rodziców, a rodzice dzieci, by ustały walki i wszystko co złe na tej ziemi. Odegnaj choroby i klęski, wyrwij nienawiść z naszych serc, spraw, by stały się znów niewinne, niczym nowo narodzone źrebię.
Dla siebie o nic nie proszę. No może jedynie, życz mi szczęścia. Bo oto moje postanowienie noworoczne: chcę zmienić świat, chcę by konie z mojego otoczenia stały się dla siebie dobre. Mam nadzieję, że wytrwam w swoim postanowieniu i nikt nie sprowadzi mnie na złą drogę.
Tobie życzę wszystkiego dobrego Drogi Mikołaju. Ty jeden wiesz, jak to jest, gdy ma się dużo roboty na głowie.
Całuję, Rivera
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowy Rok #1 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Rok #1   Nowy Rok #1 Empty

Powrót do góry Go down
 
Nowy Rok #1
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowy Rok #3
» Nowy Rok #2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Andalusia  :: Od Administracji :: Konkursy-
Skocz do: